jak dojechać

google-map1

Z LOTNISKA CHOPINA:

POCIAGIEM (SKM - SZYBKA KOLEJ MIEJSKA):
Wsiądź na przystanku WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA do pociągu linii S2 (kierunek: Sulejówek Miłosna). Wysiądź na stacji Warszawa Stadion. Zejdź do stacji metra Metro Stadion Narodowy, wsiądź do linii metra S2 w kierunku Dworzec Wileński. Przejedź 1 przystanek i wysiądź na stacji Dworzec Wileński. Wyjdź wyjściem nr 6, kieruj się w stronę ulicy Wileńskiej. Vava Hostel mieści się 50m od wyjścia z metra przy ulicy Targowej 76.

http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&a=S2&n=4919&o=01&k=A

googlemaps-button

google-map2

Z LOTNISKA MODLIN:

AUTOKAREM MODLIN BUS:

Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma transportu z Lotniska Modlin. Wysiądź z autokaru pod Pałacem Kultury i Nauki, przejdź do stacji metra Świętokrzyska, wsiądź do linii metra S2 w kierunku Dworzec Wileński. Wysiądź na stacji Dworzec Wileński. Wyjdź wyjściem nr 6, kieruj się w stronę ulicy Wileńskiej. Vava Hostel mieści się 50m od wyjścia z metra przy ulicy Targowej 76.

https://www.modlinbus.pl/strony/page/dojazd-z-warszawy-centrum-na-lotnisko-modlin

googlemaps-button

google-map3

Z DWORCA KOLEJOWEGO WARSZAWA CENTRALNA:

Wysiądź na dworcu kolejowym Warszawa Centralna. Do hostelu możesz dojechać tramwajem linii 25 lub linią metra M2 ze stacji Rondo ONZ w kierunku Dworzec Wileński.

http://modlinairport.pl/pociag-kolei-mazowieckich.html

TRAMWAJ 25
Wsiądź do tramwaju 25 (w kierunku Annopol), wysiądź na przystanku Dworzec Wileński. Kieruj się w stronę ulicy Wileńskiej. Vava Hostel mieści się 50m od przystanku przy ulicy Targowej 76.

METRO LINIA M2:

Możesz przejść około 300m do stacji metra Rondo ONZ i wsiąść do linii metra S2 w kierunku Dworzec Wileński. Wysiądź na stacji Dworzec Wileński. Wyjdź wyjściem nr 6, kieruj się w stronę ulicy Wileńskiej. Vava Hostel mieści się 50m od wyjścia z metra przy ulicy Targowej 76.

googlemaps-button

google-map4

Z DWORCA KOLEJOWEGO WARSZAWA WSCHODNIA (od strony ulicy KIJOWSKIEJ):

AUTOBUS/TRAMWAJ:

Wsiądź w autobus nr: 120, 169 lub do tramwaju nr 13. Wysiądź na przystanku Dworzec Wileński. Kieruj się w stronę ulicy Wileńskiej. Vava Hostel mieści się 50m od przystanku przy ulicy Targowej 76.

googlemaps-button

śledź nas
na facebooku
śledź nas
na google+
śledź nas
na instagramie